Představujeme novou lyžařskou kolekci US SKI
listopad 2023
Představujeme novou lyžařskou kolekci US SKI
Produkty

Spojení značky Kappa a U.S. Ski & Snowboard 

Naši spolupráci s U.S. Ski & Snowboard jsme zahájili sezónou 2022/2023. V rámci partnerství jsme se přitom rozhodli jednotlivé týmy vybavovat sportovním a závodním oblečením, a to až do roku 2032. Díky tomu například budeme zajišťovat oblečení pro všechny americké lyžařské a snowboardové sportovce při příležitosti jejich účasti na zimních olympijských hrách 2026 v Itálii a olympijských hrách v roce 2030. Rozhodně se tedy máme na co těšit. 

 

Díky tomuto spojení získáváme jedinečnou příležitost spolupracovat s americkými lyžaři, snowboardisty a jejich trenéry na výzkumu a vývoji sportovního oblečení. Například u oděvů pro alpské lyžování bude součástí i testování ve větrném tunelu a vlastní vývoj oblečení na míru. 

 

Naše značka je k vidění také na všech dresech sportovců a týmovém vybavení. Běžným spotřebitelům je k dispozici oficiální značkové zboží U.S. Ski & Snowboard a Kappa, které si ostatně můžete zakoupit i prostřednictvím našeho e-shopu.

Tvoříme s přesahem do ochrany životního prostředí

S U.S. Ski & Snowboard nás pojí spousta společných hodnot. Jednou z nich je například fakt, že se snažíme tvořit s přesahem do ochrany životního prostředí. Na základě toho vznikla například závodní lyžařská kombinéza, která byla speciálně navržena tak, aby pozvedla význam klimatických změn pro sněžné sporty. Změna klimatu je ostatně významnou hrozbou pro budoucnost lyžování. Kombinéza byla k vidění při příležitosti mistrovství světa v alpském lyžování, které se konalo 6.-19. února 2023.

V týmovém oblečení Kappa se zapisují sportovní úspěchy

Za dobu naší spolupráce jsme již zaznamenali hned několik úspěchů, kterých sportovci s logem Kappa na svém oblečení dosáhli. A věříme, že jich bude přibývat.

 

V letošním roce například americká ikona sjezdového lyžování Mikaela Shiffrinová ovládla závěrečný obří slalom a odnesla si již 88. vítězství ve Světovém poháru. V obřím slalomu přitom tato sportovkyně vyhrála celkem sedm z posledních osmi závodů, což je důvod k velké gratulaci. A tento fakt nás těší o to více, když při tomto okamžiku její oblečení zdobilo právě logo Kappa. 

 

Prohlédněte si jednotlivé kousky z kolekce

Oblečení z lyžařské kolekce US Ski je už nyní k dostání v našem e-shopu. Svou výbavu na zimní sporty tedy můžete rozšířit o skutečně originální kousky se špičkovými technologiemi, které oblékají i američtí lyžaři a snowboardisté. 

 

6CENTO 602F US bunda modročerná

 

Za zmínku stojí například hřejivá pánská lyžařská bunda 6CENTO 602F US, která se pyšní výplní z velmi teplého a zároveň lehkého materiálu Thermolite®. Nechybí jí ani tepelně zatavené švy či sněhový pás. Během sportu pak jistě oceníte přítomnost vnitřní manžety v rukávech ze strečového materiálu s otvorem na palec. Alternativou je poté model pro dámy s označením 6CENTO 604F US.

 

6CENTO 622G HZ US kalhoty modro-bílo-červená

 

Na svahu poté jistě oceníte i kvalitní nepromokavé kalhoty. Jedním z povedených kousků jsou kalhoty 6CENTOG HZ US, které na první pohled zaujmou výrazným designem s motivem vlajky USA. Vynikají také svou vysokou voděodolností a prodyšností. Kalhoty mají odnímatelné šle a jejich pas je nastavitelný pomocí suchého zipu. Spodní část nohavic na zip disponuje vnitřní manžetou. 

Neváhejte a prohlédněte si kompletní lyžařskou kolekci US Ski. Jednotlivé kousky spojují špičkové technologie a materiály, které se zaslouží o váš komfort na svahu.