Poslední letní výlety v pohodlí: vybíráme z kolekce Kappa léto 2023
srpen 2023
Poslední letní výlety v pohodlí: vybíráme z kolekce Kappa léto 2023
Produkty

Konec léta se neúprosně blíží a s ním i příležitost vychutnat si poslední teplé dny na maximum. Popadněte pohodlné oblečení a vydejte se na některý z výletů napříč Českou republikou. Máme pro vás hned několik tipů.

Zdolejte královnu českých hor

Letní hory mají své nezaměnitelné kouzlo. A kde jinde si užít tu pravou atmosféru než na naší nejvyšší hoře. Vydejte se na Sněžku a užijte si výhled do dalekého okolí. Oblíbenou volbou je i túra spojená s východem slunce na vrcholu. Nezapomeňte si ale s sebou přibalit teplé oblečení v podobě bundy a mikiny. Sáhnout můžete třeba po naší praktické mikině se zapínáním Rod Terry se stojacím límcem a kapsami po stranách. 

Užijte si poslední koupání v přírodě

Závěr léta mnohdy nabídne ještě stále teplé sluneční paprsky pro osvěžení v přírodě a byla by škoda toho nevyužít. Mezi nejhezčí přírodní místa ke koupání u nás se řadí například Mašovický lom na Znojemsku, Kurovický lom u Kroměříže nebo třeba lom Baraba v blízkosti obce Vliněves u Mělníka. 

 

Při takové aktivitě se jistě neobejdete bez kvalitních plavek. Náročnější terén k místu snáze překonáte pomocí tenisek, jakými jsou například Kappa Capilot. Při pohybu kolem vodní plochy poté oceníte vzdušnou obuv, které vlhkost nebude vadit. Takovou volbou mohou být například pantofle 222 Banda Adam 4, jejichž svrchní část je vyrobena z odolného polyuretanu.

Poznejte nějaké nové město

Česká republika skýtá spoustu krásných měst. Zbývající letní dny proto můžete využít k prozkoumání nové lokality. Pokud pomineme Prahu, řadí se k nejkrásnějším městům například Kutná Hora, Litomyšl, Mikulov či Třeboň. 

 

Objevování památek a architektury si žádá skvěle padnoucí kousky. Vsadit můžete na tričko Authentic Linzia 2 s krátkým rukávem, které je ušito z prodyšné 100% bavlny a pyšní se logem a nápisem Kappa na hrudi. K tomu můžete popadnout šortky Logo Ekezo Kezo, které disponují stahovací šňůrkou v pase a komfortním střihem slim fit. 

Pošmourné počasí? Vyrazte do kina

Pokud to zrovna s teplým počasím tak úplně nevyjde a plány vám překazí průtrž mračen, nezoufejte. V takovém případě můžete vyrazit někam pod střechu, třeba do kina. 

 

Díky pohodlnému oblečení si vychutnáte film prakticky se stejným komfortem jako doma na pohovce. Ostatně na pohodlí našeho oblečení vsadil i jeden z herců v nejnovějším trháku ONEMANSHOW: The Movie, který oblékl jednu z našich teplákových souprav. Inspirujte se a rozšiřte svůj šatník soupravou Logo Elan v šedočerném designu. 

Prázdninami léto nekončí

Pamatujte na to, že léto nemusí končit prázdninami. I v září si totiž můžete užívat příjemné letní paprsky, které vás zahřejí a umožní vám zažít mnohá dobrodružství. A díky našemu pohodlnému oblečení vás nebude nic omezovat v pohybu.