Oblékněte se do kolekce Kappa a zažijte vítězství ve světě sportu
září 2023
Oblékněte se do kolekce Kappa a zažijte vítězství ve světě sportu
Produkty

Za dobu našeho působení na trhu jsme měli tu čest oblékat tisíce sportovců napříč nejrůznějšími sportovními odvětvími. Mnoho z nich přitom právě v našem oblečení vyhrálo prestižní soutěže. Zjistěte, jaké týmy jsme v minulosti oblékali a kdo hrdě nosí logo naší značky v současnosti. 

Odhalte historické úspěchy Kappa týmů

Úplně prvním sportovním týmem, který se oblékl do oblečení Kappa, byl fotbalový klub Juventus. K tomuto propojení došlo v roce 1978, kdy Juventus sáhnul po zbrusu nových dresech v mistrovském utkání proti AS Řím. Kappa tým oblékala až do roku 2000 a za tu dobu se fotbalistům podařilo získat sedm národních titulů a sedm národních pohárů.

 

V roce 1984 se na obzoru objevilo nové sponzorství, a to konkrétně s AS Řím. Ve své poslední sezóně s Omini dresem přitom tým slavil titul vicemistra. Z dalších významných týmů oblékaných značkou Kappa lze zmínit například Aj Auxerre, což pro naši značku znamenalo vůbec první uzavřené partnerství ve Francii. I tento tým si v našich dresech odnesl řadu důležitých vítězství. Zmínit dále můžeme Ajax Amsterdam, AC Milan, S.S. Lazio nebo U.C. Sampdoria. Celkový výčet týmů by ale byl mnohem delší. 

Jaké týmy oblékáme v současnosti?

Dresy z naší výroby hrdě nosí spousta sportovců i v současnosti. V České republice oblečení zajišťujeme hned pro několik známých týmů. Za vypíchnutí stojí například český klub ledního hokeje HC Sparta Praha, kterému dodáváme oblečení pro realizační týmy a hráče od A-týmu až po přípravku. Zároveň jsme dodavatelem kousků i pro klubový fan shop. Z dalších legendárních týmů oblékáme například klub HC Kometa Brno, který se na nás kromě dvouleté pauzy obrací již více než 15 let. 

 

U fotbalu a hokeje to samozřejmě nekončí. Z dalších týmů můžeme zmínit Basket Brno, kterému dodáváme zápasové dresy i oblečení pro hráče. Rovněž jsme pro ně připravili speciální kolekci pro trenéry a realizační tým. Jsme také hrdým partnerem České softballové asociace a jednotlivým týmům dodáváme týmové stejnokroje pro cestování a tréninky.

 

Naše práce však není k vidění pouze v České republice. Logo Kappa proto můžete mnohdy spatřit i u světových sportovců. Co se týče fotbalu, jedná se například o AS Monaco, ACF Fiorentina, Venezia FC a mnoho dalších. Kappa dále obléká například americký národní lyžařský tým či týmy z British Basketball League. 

Kappa může oblékat i váš tým

Jste součástí nějakého týmu a chcete, aby jej oblékala právě Kappa? Zařaďte se na náš seznam úspěšných sportovců a vyberte si z naší rozsáhlé nabídky kousky právě pro vás. Rádi je pro vás personalizujeme a přizpůsobíme přesně vašim potřebám. Oblečení vyrábíme pro všechny sporty, věkové kategorie, kluby i firemní týmy. Obraťte se na nás a domluvíme se na veškerých detailech.