O NÁS

Společnost Sporttime s.r.o. se zabývá velkoobchodní a maloobchodní distribucí a prodejem sportovního oblečení a hokejového vybavení. Na českém trhu působí od roku 1997.

Je exkluzivním českým dovozcem italské sportovní značky Kappa a volnočasové značky Robe di Kappa, distributorem amerických týmových kšiltovek 47 Brand a prodejcem značkových hokejových produktů.

Náplní společnosti Sporttime je přímá distribuce sportovního oblečení do profesionálních hokejových, ragbyových, basketbalových, a dalších sportovních klubů, distribuce produktů Kappa sportovním či lifestylovým obchodníkům a provozování vlastních kamenných prodejen a eshopů.

 

O značce Kappa

Celosvětově proslulá značka sportovního oblečení Kappa, se zrodila v italském Turíně roku 1967.

Typické, co se designu týče, jsou pro oblečení této značky postranní pruhy. Ty se poprvé objevily na dresech amerických atletů během letních olympijských her v roce 1984. Postranní pruhy dnes představují základní kámen kolekce, jež se stala absolutním a nadčasovým hitem sportovní módy.

Společnost postupně rostla, rozšiřovala svůj potenciál a brzy se proslavila jakožto partner a sponzor špičkových fotbalových klubů Juventus Turín, AC Roma či FC Barcelona a Italského národního týmu.

Následovala spolupráce s profesionálními týmy mnoha dalších sportovních disciplín — od rugby, přes atletiku až po sporty zimní. Kappa například vytvořila speciální lyžařskou kolekci pro Italskou Federaci Zimních Sportů (FISI).

Kappa však nejsou pouze sportovní výkony. Jsou to všichni lidé v pohybu, kteří se rádi dobře cítí a zároveň i skvěle vypadají — ať již při sportu nebo během běžných každodenních aktivit.

Stylové kousky Kappa dnes s oblibou obléká řada světových celebrit — mezi nimi například Brooklyn Beckham, zpěvák Adam Levine, modelky Kendall Jenner a Bella Hadid nebo italská bloggerka Chiara Ferragni.

 

Robe di Kappa

Jedna z linií značky Kappa, zaměřená na moderní a neformální styl, vhodný pro každodenní nošení. Kolekce podléhá aktuálním světovým trendům, přináší vytříbený italský design, funkční materiály a vysokou kvalitu.

V roce 1973 bylo pod značkou Robe di Kappa navrženo první polo na světě. Dostalo jméno AARAU a dodnes je nejprodávanějším designem značky vůbec. Tato nestárnoucí světoznámá klasika je k mání v široké škále barev.

Robe di Kappa sedne svěžím a akčním lidem každého věku. Dokazuje, že i pohodlí může vypadat moderně, elegantně a sofistikovaně.

 

47' Brand (USA)

Značka byla založená italskými imigranty, bratry D'Angelo, roku 1947 v Bostonu. Dnes je 47' Brand jednou z největších amerických značek se zaměřením na merchandising světově nejprestižnějších lig NBA, NHL a MLB. V České republice se stala populární zejména po uvedení své kolekce týmových kšiltovek hokejové NHL. Celou nabídku najdete na www.47shop.cz.

 

Produktové portfolio společnosti Sporttime s.r.o. tvoří i hokejové značky:

Compostick (USA)

Izolace na hole a holeně, používané profesionálními hokejovými týmy po celém světě.

 

Odor (CAN)

Prostředky pro boj se škodlivými mikroorganismy a eliminaci nepříjemného zápachu, multifunkční šampóny pro sportovce a vosky na hokejky.

 

Sidelines (CAN)

Společnost Sidelines je prodejcem hokejových doplňků od značek Boomerang, Blade Armor, Shotblockers, Smart Hockey, Tacki-mac a dalších.

 

Makura (UK)

Chrániče zubů a další ochranné sportovní vybavení. Všechny produkty od značky Makura jsou nezávisle testovány, mají certifikát CE a neobsahují latex.

 

Guardog (CAN)

Chrániče na hokejové brusle v různých barevných provedeních.

 

Sportstape (CAN)

Sportstape, značka kanadské společnosti Cantech, vyrábí hokejové izolace a tkaničky.

 

Fox40 (CAN)

Jako první na světě představili píšťalku s “bezkuličkovou” konstrukcí. Píšťalky Fox40 dnes používají rozhodčí v nejvyšších sportovních ligách ve 140 zemích světa. Nabídka zahrnuje také ochranné a sportovní doplňky.

 

Blademaster (CAN)

Profesionální brusky a další potřeby na broušení a úpravu bruslí a nožů. Blademaster je světovou špičkou ve svém oboru. Jejich produkty používají týmy NHL i národní hokejové reprezentace z více než 50 zemí světa.  

 

KDE NÁS NAJDETE

Nedávno jsme se přestěhovali do nového moderního sídla v Kuřimi, kde je celá firma pohromadě — vedení, kanceláře, showroom, vzorkovna… Vše na stejné adrese.

Ve Sporttime se zaměřujeme na velkoobchodní prodej do sportovních klubů a na distribuci produktů maloobchodním partnerům.

Naši nabídku značky Kappa naleznete v pobočkách obchodního řetězce Sportisimo. Produkty z našeho portfolia nabízejí streetové a lifestylové prodejny po celém Česku. Patří sem obchody jako Snapbacks, Footshop, Queens a mnoho dalších.

Rádi Vás také uvítáme v naší kamenné prodejně v Brně  na adrese Jánská 11.