SPORTTIME

Společnost Sporttime s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1997, je výhradním distributorem značek Kappa a Robe di Kappa. Kappa a Robe di Kappa jsou italské sportovní značky s dlouholetou tradicí. Sortiment značky Kappa a Robe di Kappa je široký, kvalitní, zaměřený na všechny věkové kategorie.

V nabídce naleznete sportovní, vycházkové, volnočasové oblečení, batohy nebo tašky.
Na rozdíl od Itálie, kde je Kappa především fotbalovou značkou, se v České republice značka dostala do povědomí především díky aktivitám v oblasti ledního hokeje.
Kromě distribuce značek Kappa a Robe di Kappa se společnost Sporttime s.r.o. zabývá výrobou a prodejem hokejového a sportovního sortimentu.

V současné době spolupracujeme s řadou sportovních profesionálních týmů ledního hokeje - HC VÍTKOVICE STEEL, HC Verva Litvínov, HC Energie Karlovy Vary, HC Orli Znojmo.
Společnost Sporttime s.r.o. je v České Republice zaměřena na velkoobchodní i maloobchodní prodej.

V současné době máme čtyři kamenné obchody, tři obchody v Brně na ulici Jánská 11, OC Campus Square a v OC Olympia Brno. V Ostravě nás najdete v OC Forum Nová Karolina.

Naším partnerem je i obchodní řetězec Sportisimo, který má pobočky po celé České republice.

Kappa

Reprezentuje sportovní oblečení. V 90. letech se stala známou díky dresům pro světoznámé fotbalové týmy.

Je to značka zaměřená na sortiment pro sportovní účely: fotbal, tenis, rugby, hokej, lyžování, jóga, cyklistika, fitness, plavání.
Sortiment značky Kappa: trika, šortky, mikiny, košile, teplákové soupravy, bundy, obuv a doplňky jako jsou ponožky, tašky, kšiltovky, míče, kopačky, batohy.

Robe di Kappa

Pod touto značkou můžete najít módní oblečení vysoké kvality pro volný čas, které podléhá světovým módním trendům.

Díky spojení speciálních funkčních materiálů a italských špičkových designérů, si Kappa a Robe Di Kappa našla na trhu významné místo u sportovců, ale i široké veřejnosti.

Lepící pásky Compostick

Společnost Sporttime s.r.o. kromě distribuce značek Kappa a Robe di Kappa se zabývá prodejem hokejových pásek Compostick.

Compostick je výrobce kvalitních lepicích pásek. Sídlo firmy je ve Watertownu, NY. Majitel firmy tvrdí „Naše výrobní činnost spojuje pravé a vyzkoušené výrobní techniky, moderní technologie a odborné zpracování“. Výsledkem je páska s vynikajícími vlastnostmi.

Naše výrobky jsou používány v oblasti sportu, divadelní a filmové produkce, stavebnictví a dokonce i sportovní terapii.
Společnost je zároveň hrdá, že může představit tzv.: Comp-o-stik ™. Jedná se o hokejové pásky, které jsou určeny a konstruovány tak, aby poskytovaly optimální výkon na moderních kompozitních hokejkách.

New Era

Čepice New ERA jsou typické pro sportovní, streetwearovou či fashion branži. Svým designem a patentovanou technologií si směle podrobuje komunity akčních sportů, hip hopu, surfaře, mladíky i starce, povaleče i světoběžníky.
New Era je …prostě....new erou mezi čepicemi a nezbytným módním doplňkem každého, kdo rád hledí kšiltem kupředu.

Nejslavnější model 59Fifty doplňuje sportovnější 39Thirty, snapback, dámské a dětské kšiltovky a fashion kolekce klobouků a čepic pod názvem EK. New Era je ta nejlepší věc i pro tvou hlavu! Oblíbeným doplňkem je i pro hokejistu Jaromíra Jágra.

New York Yankees

Boty New York Yankees jsou typické především pro hráče nejvyšší basebalové ligy v USA.

Historie sahá ke konci 19. století, kdy se objevily první zmínky o nošení těchto unikátních bot, které byly označovány za pohodlné nezpevněné a kožené. V roce 1970, kdy došlo k úpravě obuvi, se okamžitě staly největším hitem. Byly známé a oblíbené po celém světě a to především díky popularitě mezi hráči baseballu. Tato výjimečná kolekce je pro vás připravena na našich brněnských prodejnách a v Ostravě v OC Forum Nová Karolína.