Kappa - People on the move

Kappa je sport. Sport ve všech jeho podobách. Je to historie, hodnota, tvář sportu. Kappa je pohyb, inspirace pro všechny sportovní výkony, velké či malé, klasické, každodenní, známé či neznámé. Kappa je značka pro lidi, kteří chtějí ztvárnit svoji kulturní blízkost ke sportu, který praktikují.

Aktivní životní styl

Kappa jsou lidé v pohybu, trávící svůj volný čas vyváženým a dynamickým způsobem. Kappa představuje standard pro lidi, kteří se chtějí oblékat svěžím, elegantním a moderním stylem, zároveň kladou důraz i vysoké nároky na kvalitu a funkčnost.

Technologie

Kappa poskytuje různé nástroje v oblasti sportu, díky nimž jsou pak jednotlivé pohyby sportovců jednodušší, přesnější a účinnější. Za každým výrobkem značky Kappa byl vždy vášnivý výzkum k dosažení vyšší propracovanosti materiálů pro profesionální sportovce praktikující nejpopulárnější druhy sportů. Cílem bylo vyvinout výrobky s vysokou koncentrací, precizností a bezkonkurenčností.  

Italská značka

Kappa je nekonformní, flexibilní, kompetentní, barevná, elegantní a italská.  

Robe di Kappa - Good looking people

robeRobe di Kappa je značka speciálně určená pro ty, kteří, jak ve svém volném čase, tak i v profesionálním životě preferují neformální oblečení, moderní a vysoce kvalitní. Proto je Robe di Kappa zaměřená pro dynamické a moderní zákazníky

V roce 1969 vzniklo dnes dobře známé logo. Během fotografování pro katalog plavek Beatrix si chtěli chlapec s dívkou, kteří byli modely pro toto fotografování, odpočinout a posadili se na zem k sobě zády. Siluety, kterou vytvořil jejich stín, si všimnul Maurizio Vitale a ten na základě této inspirace vytvořil nové logo Robe di Kappa.

V roce 1973 se na trh uvádí nový druh trika, tzv.: POLO, které se stalo nejzajímavějším prvkem v nabídce. Design trika udržel značce popularitu na delší období, a dokonce i dnes, si můžete vybírat z celé barevností řady.